Tarpregioninis bendradarbiavimas
Plungės rajono savivaldybės VVG dalyvauja teritorinio bendradarbiavimo projekte Spausdinti

Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė kaip partnerė dalyvauja įgyvendinant tarpregioninį projektą.

Projekto pavadinimas „Maistas, kurį galima valgyti".
Projekto koordinatorius- Vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas"
Projekto partneriai: Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė,Asociacija „Lamatos žemė", Kretingos rajono kaimo plėtros asociacija, Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupė.
Paraiškos pateikimo data: 2019-10-18
Projekto įgyvendinimo trukmė: 19 mėn.
Bendra projekto vertė: 100 001,90Eur
Prašoma paramos suma: 95 000,01Eur

Projekto tikslas – sukurti penkių partnerių neformalią partnerystės grupę, tampant bendra jungtimi tarp vietos augintojų, perdirbėjų ir vartotojų, skatinančia aukštesnės pridėtinės vertės ir geresnės kokybės produktų gaminimą ir trumpųjų maisto grandinių organizavimą kiekvieno projekto partnerio teritorijoje.

Skaityti daugiau...
 
Renginys „Atrask Platelius 2015“ sulaukė didelio dviračių mėgėjų būrio Spausdinti

 

2015 m. gegužės 31 d. įvyko dviračių šventė Plateliuose netoli Jachtklubo, sulaukusi didelio dviračių mėgėjų susidomėjimo, kurią organizavo Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė įgyvendindama teritorinio bendradarbiavimo projektą „Ekonomikos ir vietos turizmo skatinimas Kretingos, Plungės ir Skuodo rajonuose sukuriant dviračių maršrutą" (Nr.4TT-KL-12-1-0002-PR001). Šio projekto koordinatorius - Kretingos rajono kaimo plėtros asociacija kartu su partneriais: Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupe ir Skuodo vietos veiklos grupe šį projektą įgyvendino pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonę ,,Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas".

Skaityti daugiau...
 
APLANKYTI FORMUOJAMO MARŠRUTO „PIENO KELIAS“ DALYVIAI BEI BAIGTAS MOKYMO CIKLAS KLASTERIO EKSPERTAMS Spausdinti

 

2015 m. kovo mėn. projekto partneriai – Rietavo, Telšių, Kupiškio ir Plungės VVG atstovai aplankė Plungės, Telšių ir Kupiškio formuojamo maršruto „Pieno kelias" dalyvius.
Kovo 20 d. toks vizitas vyko Plungės rajone, kurio metu buvo aplankyti 4 iš 9 objektų, kurie bus įtraukti į maršrutą „Pieno kelias".

Skaityti daugiau...
 
Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo Spausdinti

 

Projekto pavadinimas: „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo".

Projekto partneriai: VVG „Rietavo iniciatyvos" (projekto koordinatorius), Kupiškio rajono vietos veiklos grupė, Telšių rajono vietos veiklos grupė, Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė.

Paramos fondas: Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonė „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas" (teritoriniam projektui įgyvendinti).

Įgyvendinimo laikotarpis: 2013-12-01 – 2015-05-31.

Paramos suma: bendra projekto vertė 375 927,00 Lt., paramos suma – 338 334,00 Lt.; įnašas natūra – nemokamu savanorišku darbu – 37 593,00 Lt.

Projekto tikslas - sukurti „pieno gamybos ir kaimo turizmo mini klasterį", apimantį 4 VVG teritorijas.

Skaityti daugiau...
 
Ekonomikos ir vietos turizmo skatinimas Kretingos, Plungės ir Skuodo rajonuose sukuriant dviračių maršrutą Spausdinti


Projekto pavadinimas: „Ekonomikos ir vietos turizmo skatinimas Kretingos, Plungės ir Skuodo rajonuose sukuriant dviračių maršrutą ".

Projekto partneriai: Kretingos rajono kaimo plėtros asociacija, Skuodo vietos veiklos grupė, Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė.

Paramos fondas: Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonė „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas" (teritoriniam projektui įgyvendinti).

Įgyvendinimo laikotarpis: 2013-01-01 – 2015-06-30.

Paramos suma: bendra projekto vertė 508 167,00 Lt. (partneriai prisideda lygiomis dalimis po 169 389,00 Lt.).

Trumpas projekto aprašymas: Projektas yra skirtas kaimo gyventojų verslumo, ekonomikos ir vietos turizmo plėtrai skatinti, didinti ne žemės ūkio veiklų įvairovę kaimo vietovėse. Projekto metu bus sukurtas dviračių maršrutas, jungiantis 3 rajonus, kuris bus naudojamas kaip pagrindinė priemonė pritraukti turistus į rajonus ir taip pasiekti iškeltų projekto tikslų. Bus parengtas interaktyvus žemėlapis, išleisti dviratininko atlasas ir skrajutės, kuriuose bus publikuojama informacija apie dviračių maršruto trasoje esančias kaimo turizmo sodybas, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigas, kaimo amatininkus ir ūkininkus, informacija apie lankomas vietas ir objektus, taip pat informacija apie rajone vykstančius tradicinius renginius.

Skaityti daugiau...
 
Visos teisės saugomos © 2024 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.