Renginiai ir mokymai
Kvietimas į informacinį renginį "LEADER poveikis kaimo plėtrai" Spausdinti

Kviečiame Plungės rajono savivaldybės VVG narius, verslo ir vietos atstovus į informacinį renginį "LEADER poveikis kaimo plėtrai".
Renginys vyks 2024 m. balandžio 18 d. 15:00 val., adresu Dariaus ir Girėno g. 10, Plungė („Oginski viešbutis")

Skaityti daugiau...
 
Kūrybinės dirbtuvės „Sumanieji kaimai: paprastai, sparčiai, profesionaliai“ Spausdinti

2024 m. kovo 8 d. Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės administracija nuotoliniu būdu dalyvavo Žemės ūkio agentūros organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse „Sumanieji kaimai: paprastai, sparčiai, profesionaliai“.

Kūrybinių dirbtuvių metu Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) Programos LEADER ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Jelena Dokudovič dalyvius supažindino su Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano priemone „Sumanieji kaimai“.

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame į informacinį renginį Spausdinti

Plungės rajono savivaldybės VVG organizuoja informacinį renginį tema: „PARAMA ALTERNATYVIŲ ŽEMĖS ŪKIO VEIKLŲ VYKDYMUI", kuris vyks:

Vasario 12 d. (pirmadienį) 15.00 val. Plungės rajono VVG biure, Telšių g. 5, Plungė.

BŪTINA REGISTRACIJA.

RENGINIO PROGRAMA.

Dizainas be pavadinimo 18 002

 
Dalyvavome webinare tema „KPP ir dalyvaujamojo biudžeto sąveika įgyvendinant projektų idėjas“ Spausdinti
alt
Sausio 25 d. viešųjų ryšių specialistė dalyvavo II-oje webinaro dalyje, kurios tema „KPP ir dalyvaujamojo biudžeto sąveika įgyvendinant projektų idėjas“.
Pranešėjos Kauno rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistė (bendruomeninės organizacijos ir NVO) Žaneta Danauskienė ir Raudondvariečių bendruomenės pirmininkė Aušra Lukošienė papasakojo su kokiomis problemomis susiduria paraiškų rengėjai, kokios idėjos yra generuojamos, motyvacijos ir apie įgyvendintus bei vystomus projektus.
Skaityti daugiau...
 
Dalyvavome webinare tema „VVG ir savivaldos bendradarbiavimas KPP ir dalyvaujamojo biudžeto kontekste“ Spausdinti
Sausio 24 d. Plungės rajono VVG finansininkė Aistė Šeršniovaitė dalyvavo I-oje webinaro dalyje esančią savivaldybės temą „VVG ir savivaldos bendradarbiavimo KPP ir dalyvaujamojo biudžeto kontekste“.
Sausio 25 d. laukia II-oji webinaro dalis.
Dalyvaujamasis biudžetas darosi vis populiaresnis, siekiant įtraukti bendruomenę į sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo procesą. Vienas iš pagrindinių dalyvaujančių biudžeto tikslų yra aktyvus įtraukimas, kuris taip pat skatina didesnį pasitikėjimą vietos valdžia ir jų priimamais sprendimais.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 18
Visos teisės saugomos © 2024 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.