Dalyvavome baigiamojo projekto „Maistas, kurį galima valgyti“ konferencijoje Spausdinti
Rugsėjo 29-ąją, penktadienį, Gargždų kino teatrą „Minija“ Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos administracijos, Plungės rajono, Plungės rajono visuomenės sveikatos biuro, Plungės rajono švietimo įstaigų atstovų baigiamojo projekto „Maistas, kurį galima valgyti“ konferencijoje , buvo ne tik apibendrinami projekto rezultatai, bet kalbama ir apie tai, ką šiandien valgome ir ar viską galime valgyti. Konferencijoje susirinko gausus būrys, kurie diskutavo apie ekologišką maistą, smulkiojo verslo galimybes inovatyvioje agromaisto ekosistemoje ir vaikų mityboje. Pristatytas vietos išteklių žemėlapis kuris padės lengviau identifikuoti kokie smulkūs augintojai ir gamintojau projektų veikia partnerių teritorijose.
Susirinkusiuosius pasveikino meras Bronius Markauskas, atkreipdamas dėmesį į sveikos kasdienybės svarbą, vietos ūkių užauginto maisto, trumpąsias maisto grandines. Konferencijoje dalyvavę, mitybos, verslo ir kitų sveikatos specialistų pagalbą unikalias ekologinio maisto galimybes. Žinios ir praktiniai pavyzdžiai dalinosi VšĮ „AgriFood“ Lithuania DIH, UAB „Daržulis“, VšĮ „Sveikatai palankus“, darželio „Žiogelis“, VšĮ Ekoagros Telšių filialo vadovas bei įvairios gydomosios mitybos specialistai.
Renginio metu ūkininkai ir gamintojai mugėje vietoje savo ekologiškus gaminius.
Konferenciją organizavo vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas“.
partneriai: vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas“, asociacija „Lamatos žemė“, Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė, Kretingos rajono kaimo plėtros asociacija, Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupė.

 

alt.
alt
 
.
alt
.
 
.
alt
 
Visos teisės saugomos © 2024 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.