Dalyvavome išvykoje Spausdinti
Rugpjūčio 19 d. Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės kartu su bendruomenių nariais vyko į žemės ūkio verslo mokomąją-pažintinę kelionę, kurios metu susipažino su netradicine žemės ūkio veikla Kaišiadorių krašte, šio krašto tautinio paveldo tradicijomis, svarbiomis vietomis.
l2
Diena, kurią praleido Kaišiadoryse ir jo apylinkėse, buvo nuostabi, įdomi, pilna įspūdžių. Aplankė Žąslių tradicinių amatų centro ir susipažino su jų vykdomomis edukacinėmis programomis skatinančiomis išsaugoti ir puoselėti tradicijas. Edukacinės programos metu nariai susipažino su dzūkiškų bulvinių bandų ant kopūsto lapo atsiradimo, paruošimo, kepimo ir valgymo principais, gaminamu padažu bei dzūkišku daryciniu. Vėliau vyko degustacija.
Pasivaikščiojo po Kaišiadorių miestą, pabuvojo Brazauskų namuose-muziejuje, išgirdo apie pirmą atkurtos nepriklausomos Lietuvos Prezidento Algirdo-Mykolo Brazausko gyvenimą, grožėjosi miestelio centre įkurtu Algirdo Brazausko parku, aplankė Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedrą.
Taip pat apsilankė Pavuolio kaime įkurtame sraigių ūkyje „Aspersa“ ir susipažino su netradicine žemės ūkio veikla –sraigių auginimu, jų realizavimo galimybėmis. Edukacinės programos buvo galima ragauti patiekalų iš mėsos .
Ačiū visiems vykusiems.
Išvyką rėmė Plungės rajono savivaldybės administracija.

altaltaltaltaltaltaltalt

 
Visos teisės saugomos © 2024 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.