AKADEMIJA "NUOTYKIŲ LEADER" IEŠKO DALYVIŲ Spausdinti
Tarptautinis bendradarbiavimo projektas Akademija „NUOTYKIŲ LEADER“

Telšių rajono vietos veiklos grupė tęsia projekto Akademija „Nuotykių LEADER“ (ACADEMY ADVENTURE LEADER) Nr. 44TT-KE-17-2-03769-PR001 įgyvendinimą. Projekto partneriai: Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė, Šiaurės Vakarų Lietuvos vietos veiklos grupė (Mažeikiai) ir Latvijos vietos veiklos grupė.

Projekto tikslas — stiprinti jaunų žmonių:
dalyvavimą LEADER programoje, per mokymąsi iš patirties bei ugdymąsi praktiškai eksperimentuojant ugdyti verslumo įgūdžius.

♦ Plungės rajono savivaldybės VVG kviečia jaunus žmonės (amžius 18-25 metai), gyvenančius Plungės rajone, dalyvauti projekto veiklose 2022 m. birželio 27 d. – liepos 3 d. Projekto dalyviai gyvens kaimo turizmo sodyboje Telšių rajone. Numatomas dalyvių skaičius iš Lietuvos (Plungės, Mažeikių, Telšių, Rietavo rajonų) ir dalyviai iš Latvijos. Projekto dalyviai bus padalinti į grupes, kurių lauks įvairios užduotys, susijusios su LEADER įgyvendintais projektais, mokymai, sportinės varžybos, žygiai baidarėmis, dviračiais ir kt.

♦ Dalyvavimas projekte yra nemokamas! Kiekvienas dalyvis patirs daug nuotykių!

♦ Projekto dalyvių skaičius iš Plungės rajono – 6. Kviečiame pildyti anketą (Dalyvio anketa) ir siųsti el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba pateikti adresu: Telšių g. 5A, Plungė.

Daugiau informacijos rasite apie projektą www.plungesvvg.lt arba tel.: +370 678 71368

 
Visos teisės saugomos © 2024 www.plungesvvg.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.